Vajza me emrin Çiljeta qe e thërrasin ‘kaçurrelja e Bes Kallakut’

Çiljeta Kormuzi është e njohur nga emisioni ‘Përputhen’.

Jave me parë është përfolur për një lidhje të mundshme mes Bes Kallakut dhe Çiljetës, shkruan kosovarja.

Ani pse Çiljeta nuk ka reaguar asnjëherë në lidhje me këtë, por ndjekësit e saj e quajnë si ‘Kaçurrelja e Besit’.

Se sa i pëlqen ky titull modeles mbetët të shihet.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu