Vështirësohet gjendja! Lumi Poroj del nga shtrati (VIDEO)

Lumi Poroj sërish është bërë problem. Pas shiut të rrëmbyeshë që kaploi vendin, një pjesë e tij ka dalë nga shtrati.

Informacionet e para nga terreni thonë se uji nuk ka prekur shtëpitë dhe nuk ka as dëme në njerëz, transmeton TV21.

VIDEO


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu