Vetëm 19 vjeç, kjo është fytyra më e bukur në botë për vitin 2020 (FOTO)

Modelja izraelite, Yael Shelbia, vetëm 19 vjeç, është vlerësuar në vendin e parë në listën vjetore të TC Candler “100 Fytyrat më të Bukura të Vitit”.

Shelbia është shfaqur në fushatat për kompaninë izraelite të veshjeve Renuar dhe linjën e KKW Beauty të Kim Kardashian KKW, ndërsa po bën shërbimin e saj të detyrueshëm ushtarak në Forcën Ajrore të Izraelit.

Në vitin 2017, modelja zuri vendin e 14-të në këtë listë ndërsa nv vitin 2018, ajo doli e dyta, për të fituar në 2020-ën vendin e parë.

”S’kam qenë kurrë e para në asgjë … është shumë bukur,” tha bukuroshja për Times of Israel.

Shelbia dyshohet se është në një lidhje me djalin 35-vjeçar të milionerit izraelit Brandon Korff, i cili u dëbua nga Izraeli për shkelje të rregullave të karantinës kur e vizitoi fshehurazi partneren e tij.Shelbia dyshohet se është në një lidhje me djalin 35-vjeçar të milionerit izraelit Brandon Korff, i cili u dëbua nga Izraeli për shkelje të rregullave të karantinës kur e vizitoi fshehurazi partneren e tij.

Shelbia dyshohet se është në një lidhje me djalin 35-vjeçar të milionerit izraelit Brandon Korff, i cili u dëbua nga Izraeli për shkelje të rregullave të karantinës kur e vizitoi fshehurazi partneren e tij.

data-full-width-responsive="true">

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu