VLEN dhe VMRO takohen për ndarjen e drejtorive

VMRO dhe VLEN siç mëson Alsat, tani janë në takim dhe janë duke diskutuar në lidhje me ndarjen e drejtorive.

Ky takim vjen një ditë para seancës për konstituimin e Qeverisë, e cila pritet të mbahet nesër më 28 maj në orën 11:00./ Alsat.mk


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu