VLEN në qeveri! Aleanca për Shqiptarët me dy ministri

Aleanca për Shqiptarët si pjesë e koalicionit VLEN do udhëheq me dy ministri.

Siç mëson INA, kësaj partie do ti takojnë dy dikastere ministrore:

Ministria e Shëndetësisë

Ministria për Sistem Politik dhe Komunitete./INA/


1 Koment

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu