VLEN në qeveri! Alternativa kryeparlamentarin dhe një zv/kryeminstër

Alternativa si pjesë e koalicionit VLEN do udhëheq me një ministri si dhe kryeparlamentarin.

Siç mëson INA, kësaj partie do ti takoj kryeparlamentari dhe zv/kryeministri për çështje evropiane. /INA/


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu