Vrapçisht fillon asfaltimi i rrugës së Zabelit premtim i dhënë dhe i mbajtur nga Isen Shabani

Kryetari i komunës së Vrapçishtit, Isen Shabani përmes një postimi në profilin e tij në Facebook ka njoftuar se ka filluar faza finale e asfaltimit të rrugës së Zabelit rrugë e cila ka një rëndësi të veçantë për banorët e kësaj ane.

Ai ka nxjerrë dhe pamje nga punimet të cilat po zhvillohen me një interval të shpejt.

VIDEO:


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu