Vra’sje e dyfishë në Maqedoninë e Veriut

Një vrasje e dyfishtë ka ndodhur në Kratovë – Maqedoni e Veriut.

Një grua e moshës 37-vjeçare, V.I., ka vrarë bashkëshortin dhe vjehrrin, ku siç informojnë nga Ministria e Punëve të Brendshme bashkëshorti ka qenë i moshës 38-vjeçare ndëPas udhëzimeve të marra nga prokurori publik, trupat e të ndjerëve janë dorëzuar për obduksion.

Pas udhëzimeve të marra nga prokurori publik, trupat e të ndjerëve janë dorëzuar për obduksion.

V.I. është arrestuar dhe mbajtur në stacion policor dhe pas zbardhjes së plotë të rastit kundër saj do të parashtrohet kallëzim penal./TV21


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu