Xhaka dhe Shaqirin luten pas tërmetit: Zoti e ndihmoftë popullin shqiptar (FOTO)

Dy yjet e futbollist shqiptar Xherdan Shaqiri e Granit Xhaka kanë reaguar pas tragjedisë që ‘goditi’ Shqipërinë.

Pas tërmetit që ndodhi në mëngjesin e sotëm 8 persona kanë mbetur të vdekur dhe qindra të tjerë të lënduar, shkruan Indeksonline.

Mesfushori i Liverpoolit Xherdan Shaqiri në profilin e tij në Instagram shkruan “Lutuni për Shqipërinë”.

Foto:

data-full-width-responsive="true">

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu