Zbulohen dy këngëtarët e njohur shqiptarë që do të jenë pjesë e “Big Brother VIP Kosova”

Dy këngëtarë të njohur shqiptarë pjesë e “Big Brother VIP Kosova”. “Big Brother VIP Kosova”do të nisë së shpejti në Klan Kosova dhe produksioni i këtij programi ka nisur menjëherë nga puna për këtë projekt të rëndësishëm.

Megjithatë burime nga Kosova për Kryefjala.com bëjnë me dije për redaksinë tonë që dy nga emrat që po përfliten momentalisht është ai i Ardian Bujupit dhe Genc Salihut.

Ky i fundit nuk dihet ende nëse do të jetë si konkurrent apo pjesë e stafit të këtij reality show.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu