Zbulohet prapaskena, Morata refuzoi Barcelonën

Një prapaskenë të merkatos ka zbuluar “El Nacional”, ku sipas tyre Morata ka refuzuar gjigantët e Spanjës.

Më herët, Barcelona i kishte bërë një ofertë sulmuesit spanjoll, por ai e refuzoi duke shprehur vullnetin për të qëndruar tek Atletico Madrid.

Alvaro Morata është titular tek skuadra e Simeones, dhe mund të ketë menduar se te Barça nuk do e kishte një vend të tillë.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu