Zgjedhja e Gashit për kryeparlamentar, Taravari përcjell një porosi

Kryetari i ASH-së, Arben Taravari ka dal me një porosi pas zgjedhjes së Afrim Gashit në krye të Parlamentit të Maqedonisë së Veriut.

“Punë të mbarë këtij parlamenti historik i cili do të mbahet mend gjatë!
Qoftë i popullit dhe për popullin!
Urime dhe kryeparlamentarit z. Afrim Gashi, një burrë të mirë si ai i ka hije kjo detyrë! Tash është Koha për Punë!”, nënvizoi Taravari./INA/


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu