Zgjedhjet mes Donald Trump dhe Joe Biden, gazetari i njohur zbulon detajet e bujshme: Ja cilin dëshirojnë zyrtarët

Gazetari Erald Kapri deklaroi në një emision televiziv se zyrtarët e lartë të Shqipërisë duan Donald Trump në krye të SHBA-së.

Ndër të tjera ai tha se si Berisha si Rama kanë më tepër ‘simpati’ për Trumpin si lider.

“Po të kthehemi në anën tonë gjërat do të bëhen më interesante. Në Tiranë po pritet shumë se kush do të fitojë. Pradoksalisht duan Trumpin. Trumpi shihet si një person që Tirana zyrtare do ta donte shumë”, tha gazetari.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu