Zvicra goditet nga një tërmet, ja sa magnitudë ishte

Rreth orës 02:14 minuta një tërmet ka goditur shtetin e Zvicrës. Tërmeti, i cili është regjistruar nga EMSC, një organizatë shkencore ndërkombëtare, ka bërë të ditur se shkalla e këtij tërmeti ka qenë 3.0.

Kujtojmë se të martën e kësaj jave Shqipëria është goditur nga një tërmet i fuqishëm prej 6.4 shkallë i cili ka shkaktuar edhe viktima dhe dëme të mëdha materiale.

data-full-width-responsive="true">

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu