Zyrtare, Bayern mendon për të ardhmen, bavarezët prezantojnë sulmuesin 17-vjeçar

Bayern Munich ka prezantuar një tjetër afrim gjatë kësaj merkatoje, teksa bavarezët këtë herë kanë menduar për të ardhmen. Kampionët e Bundesligës kanë prezantuar ditën e sotme firmosjen me sulmuesin 17-vjeçarë, Mathys Tel.

Ai është aktivizuar sezonin e fundit me Stad Ren, i cili mori një vëmendje të madhe nga gjigantët e Europës me Bayern që arriti ta bindte.

Tel shihet si e ardhmja e sulmit të kampionëve të Gjermanisë dhe pritet të bashkohet menjëherë me skuadrën e Nagelsmman.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu