Zyrtarisht, Dj Geek dhe Dafina ndajnë përfundimisht rrugët

’Moneyz Team’’ në krye me Dafina Zeqirin kanë mbajtur mbrëmë koncertin e fundit për këtë verë.

DJ I këtij labeli, DJ Geek, për fansat e muzikës së tij ka bërë të ditur se më nuk do të jetë pjesë e kësaj ekipe.

Dj Geek ishte në një lidhje të gjatë dashurie me Dafina Zeqirin.

Para disa muajve ata i dhanë fund lidhjes ku kjo thuhet se është arsyeja kryesore se pse DJ Geek nuk do të jetë pjesë e ‘’Moneyz Team’’ më.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu