Ҫfarë ndodhi? Luizi refuzon ftesën e Jorit: Jam i martuar

Në shtëpinë e “Big Brother”, shakatë dhe batutat nuk kanë munguar. Jori dhe Luizi, janë dy personazhe “pa filtra” dhe nuk i lënë pas as ngacmimet me njëri-tjetrin.

Modelja e ka ftuar që të ikin bashkë në lavanteri, por ky i fundit nuk ka pranuar, sepse tashmë është i martuar.

Pjesë nga diskutimi:

Jori: “O Luigi, hajde me mu në lavanteri”.

Luizi: “Jam i martum, mos ma merr për refuzim, je yll, je e bukur, të ka fal të ka pikturu zoti, po jam i martum”.

Jori: “Petrit, Petrit e di…”.

Luizi: “Për mu je yll e bukur e tanat, por jam burrë i martum. E vlerësoj shumë ftesën, aq më tepër në lavanteri, me lavatriçe ndezë”.

Jori: “E bën më intrigante”.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu