35 viktima, dhe 135 të infektuar me virus

Nga Ministria e Shëndetësisë, infomrojnë se gjatë 24 orëve të fundit nga 841 testime të realizuara, 135 pacientë kanë rezultuar pozitivë me virusin korona.

Instutit i Shëndetit Publik në 24 orët e fundit ka regjistruar 900 pacientë të shëruar nga korona virusi, ndërkaq, 35 persona e kanë humbur betejën me Covid-19.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu