6 destinacionet më pak të kushtueshme të Europës

Pikërisht tani në këto ditë të nxehta verore, ku të gjithë po mendojmë se ku t’I kalojmë pushimet, një çështje mjaft e rëndësishme janë edhe të ardhurat. E kush nuk do të donte të udhëtonte në vende të ndyshme duke shpenzuar pak para?

Evropa ka shumë vende fantastike të cilat ne mund t’I vizitojmë pa harxhuar shuma marramendëse.

Në vazhdim i’u sjellim 6 destinacionet që mund të vizitohen nga të gjithë personat me një buxhet mesatar dhe të shijojnë bukuritë e këtyre viseve. Zgjedhja mbetet në dorën tuaj! /Infoshqip.com

Budapest, Hungari

Budapest, Hungari

Pragë, Çeki

pragë çeki

Lisbonë, Portugali

lisbon portugali

Stamboll, Turqi

stamboll turqi

Krakow, Poloni

krakow poloni

Valencia, Spanjë

valencia spanje


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu