A jeni gati? Xhensila tregon titullin dhe ditën kur do të publikohet kënga me Majk e Ghetto Geasy

Xhensila Myrtezaj, Majk dhe Ghetto Geasy kanë bashkuar forcat për këngën e tyre më të re.

Përmes një postimi në Instagram, të tre ata kanë paralajmëruar këngën e re duke sjell edhe një pjesë të shkurtër nga videoklipi. Kënga mban titullin “Mëkati jem” dhe pritet të publikohet të mërkurën (20 tetor) në ora 18:00.

Ky do të jetë bashkëpunimi i parë i Xhensilës me Ghetto Geasy dhe Majk, edhe padyshim do të jetë një sukses i vërtetë. Pasi treshja njihen gjithmonë për hite.

Së fundmi, Xhensila ka lancuar këngën “Prit pak” erdhi në duet me reperin tjetër nga Kosova, Lumi B. Ndërsa, Majk dhe Geti bashkëpunimin e tyre të fundit e patën bashkë me Ermal Fejzullahun, i cili dëgjohet edhe sot pas 5 muajsh.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Xhensila Myrtezaj (@xhensilamyrtezaj)


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu