Aderime tek BESA, Kasami me profesorin strugan: Mirëse na erdhe z.Pollozhani

Kreu i Lëvizjes BESA, Bilall Kasami sot në selinë partike në Tetove ka pritur në takim profesorin universitar nga Struga, Petrit Pollozhani.

Nga sot, ai do të jetë pjesë e Lëvizjes BESA dhe do të jetë një vlerë e shtuar në subjektin tonë politik. z.Pollozhani do të kontribojë në ndërtimin e politikave ekonomike si dhe gjetjen e zgjidhjes për problemet ekonomike në vendin tonë.

Lëvizja BESA është e hapur për çdo profesionist dhe për të gjithë ata që duan të sjellin ndryshimin në gjithë Maqedoninë e Veriut”, deklaroi Kasami.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu