Aksident i rëndë trafiku në Shqipëri, tetë persona të vdekur

Si pasojë e një aksidenti, tetë persona kanë ndërruar jetë në rrugën Këlcyrë-Përmet në orët e hershme të mëngjesit të së martës.

Policia ka njoftuar se aksidenti ka ndodhur në afërsi të fshatit Kuqar dhe siç thuhet në njoftim, dyshohet se drejtuesi i automjetit ka qenë i dehur duke humbur kontrollin e veturës dhe ka përfunduar në lumin Vjosa.

Tutje thuhet se shoferi i automjetit është nga qzteti i shkodrës, ndërsa 7 personat e tjerë të përfshirë në aksdident janë nga qytete të tjera.

Policia po merret me zbardhjen e rastit.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu