Aksident i tmerrshëm në rrugën Tetovë-Shkup, nuk dihen pasojat (Foto)

Telegrafit në Maqedoni para disa minutave i kanë mbërritur fotografi dhe informacione nga një aksident në fshatin Grupçin, në aksin rrugor Tetovë-Shkup.

Nuk ka ende informacione se a ka të lënduar apo edhe viktima.

Telegrafi Maqedoni do të vazhdojë të pres informacione nga terreni rreth këtij rasti./Telegrafi/

 


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu