Aksion i madh policor në Maqedoni, arrestohen disa persona

Gjatë mbrëmjes së djeshme MPB ka realizuar një aksion policor në më tepër lokacione të vendit. Aksioni me shifrën “Diga”, ka pasur në shënjestër trafikantët e lëndëve narkotike, transmeton InfoShqip.com.

Jozyrtarisht, janë arrestuar më shumë persona dhe është konfiskuar sasi e madhe e drogës.

Nga MPB kanë konfirmuar se është realizuar aksion policor. Më tepër detale paralajmërojnë gjatë ditës./InfoShqip.com/


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu