Alternativa: Ministrat tanë janë më të suksesshëm në Qeveri

Nga Alternativa kanë mohuar se do ketë rikonstruim të kabinetit qeveritar. Nga kjo parti thanë se ministrat e tyre Bekim Sali dhe Admirim Aliti janë ndër ministrat më të suksesshëm në të gjithë qeverinë.

Gashi këto komente i bëri pas zërave në opinion se së shpejti do të shkarkohen nga detyra ministri i Shëndetësisë dhe ai i informacionit dhe administratës.

Ministrat tanë Bekim Sali dhe Admirim Aliti janë një nga ministrat më të suksesshëm në të gjithë qeverinë. Dhe prandaj nuk shohim arsye për hapjen e temave të tilla”, thonë nga Alternativa.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu