Arilena përlotet nga dhurata e Miriam Canit

Këngëtarja e famshme Soni Malaj e cila ka një karrierë disavjeçare në industrinë e muzikës në Shqipëri, së fundmi ka dhënë një intervistë ku ka bërë një rrëfim personal.

Ajo ka treguar se njerëzit gjithmonë kanë paragjykuar origjinën e saj veriore duke e quajtur maloke. Soni tha se ky nuk ka qënë problemi i vetëm në karrerën e saj, pasi ngacmimet ishin të shumta.

“Paragjykimi ka qenë shumë i madh. Thonin hajt se prej Tropoje, maloke. Por nga e keqja ishte dhe e mira se nuk është se më ngacmonin shumë. Nuk kam patur ngacmime që mund të ndodhin shpesh në showbizz. E kam parë dhe nëpër komente këtë gjë.“, tregoi këngëtarja.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu