ASH mbajti kuvendin e II në Strugë, prezent Taravari dhe Sela

Siç bëhet e ditur në një njoftim, Aleanca për Shqiptarët-dega Strugê, sot ka mbajtur kuvendin e saj ku me unanimitet ka zgjedhur anëtarët e kryesisë së re si dhe sekretaren e degës.

“Sot Aleanca për Shqiptarët – Dega Strugë, mbajti Kuvendin e Dytë të Degës, ku në atmosferë demokratike dhe frymë pozitive, me vote unanime u zgjodhën anëtarët e kryesis dhe sekretaren e degës.

Kuvendin e nderoj me prezencën edhe u.d Kryetari i Ash z.Arben Taravari si dhe ish kryetari i Ash z.Ziadin Sela” thuhet në njoftimin e Aleancës për Shqiptarët-Strugë.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu