Autobusi i “Durmo Tours” transporton udhëtarët me gomë të shqyer (FOTO)

Një autobus tjetër i kompanisë “Durmo Turs” nga Gostivari, sot ka qarkulluar nëpër Shkup me gomë të shqyer, duke rrezikuar kështu udhëtarët që transportonte, shkruan Fakte. Fotografitë janë shkrepur para qeverisë në Shkup.

Vetëm disa muaj më parë një autobus i kësaj kompanie në dalje të Shkupit u rrokullis dhe ua mori jetën 16 personave ndëra dhjetëra tjerë u lënduan. Përgjegjësit u arrestuan dhe më pas u lanë të lirë. Autobusë të kësaj kompanie edhe herë tjera kanë pasur defekte gjatë qarkullimit./FAKTE

Foto:

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu