Berisha plas deklaraten “bombë”: “Kemi prova”, personi që shtyu Salianjin në Kuvend ishte i armatosur

Ish-kryeministri Sali Berisha tha pas mbledhjes së grupit parlamentar se personi që shtyu deputetin Ervin Salianji në sallën e seancave plenare ishte i armatosur. “Personi i cili u shty dhe u kap me Ervin Salianjin, personi kishte armë. Kemi prova të pakundërshtueshme”, theksoi Berisha.

Berisha tha se një prokuror i SPAK-ut ndodhet në Parlament. “Është SKAPI brenda. Ka një prokuror të SKAP-it në sallë”, shtoi ai.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu