Bozhinovski: Kryeministri i Bullgarisë mund të zgjohet në humor të keq dhe të vendosë të bllokojë Maqedoninë

Analisti Vladimir Bozhinovski i ftuar sonte në emisionin “Click Plus” në TV21 tha se kryeministri i Bullgarisë, sot mund të zgjohet në humor të keq dhe të vendosë ta bllokojë Maqedoninë.

“Nuk mund të lejojmë që të poshtërohemi më tej si shtet, si komb.

Dhe të vazhdojmë me shpifje kundrejt popullit maqedonas për disa premtime që nuk e dimë nëse mund të realizohen apo jo”, shton Bozhinovski.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu