Brazil: Janë vrarë 13 perosna gjatë festës së Vitit të Ri

Policia ushtarake braziliane kumtoi se mbrëmë, në qytetin Kampinjas, një mashkull ka hyrë në një festë që ishte organizuar nga ana e ish-bashkëshortes së tij, përdori armë zjarri dhe me atë rast vrau së paku 13 persona, e më pas kreu vetëvrasje.

Ceket se, në mesin e të vrarëve është edhe ish-bashkëshortja e tij si dhe anëtarët e familjes së saj, ndërsa tre persona janë lënduar./Portalb


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu