“Brenda e kisha më të thjeshtë” Luiz Ejlli gati të marrë pjesë në Big Brother Vip 3

Luizi ka deklaruar se do të ishte gati të merrte pjesë edhe njëherë në Big Brother VIP. Një ndër profilet e Instagramit, që mbështet Luizin, ka publikuar një video, ku shihet një nënë teksa përkedhel televizorin, në të cilin ishte Luizi gjatë qëndrimit të tij në shtëpinë e BBV.

“Duke parë se dhe sa më donin kur isha aty, po të mos isha me Kiarën, do merrja prap pjesë tek “BBV 3″ sepse brenda ishte më e thjeshtë se sa tani jashtë”, shkruan Luizi në postimin e bërë në “itskryefjalahere”.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu