“Çfarë ka ndodhur me ty”, ndryshimi i Arjan Konomit shokon rrjetin

Arjan Konomi është larguar nga Shqipëria dhe prej disa kohësh tani po qëndron në Australi. Opinionisti vazhdon të jetë aktiv në rrjete sociale, por së fundmi ka habitur ndjekësit me pamjen e tij.

Konomi duket se ka vendosur të bëjë një ndryshim në pamje duke lënë flokë të bardha ndërsa komentuesit shkruajnë se nuk e njohin më pas këtij ndryshimi.

Të tjerë pyesin Arianin pse gjithë ky ndryshim dhe ç’ka ndodhur me të, por opinionisti ende nuk i ka kthyer përgjigje qindra komenteve në profilin e tij.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu