Digjet një makinë afër parkingut të sheshit Skenderbeu në Shkup

Një veturë është kapluar nga zjarri para pak çastesh tek sheshi Skenderbeu në Shkup, afër parkingut ku sipas informacioneve jozyrtare të Klan M nga temperatura ka marrë flakë.

Nuk ka persona të lënduar, pritet të arrijnë zjarrfikësit dhe policia në vendngjarje. Për më shumë detaje orët në vazhdim. /KlanMacedonia


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu