Drejtuesit e PSG-së kanë vetëm një kusht që Messi dhe Ramos të rinovojnë

Sipas raportimeve të “L’Equipe”, Luis Campos nuk është kundër idesë së zgjatjes së kontratave të dy lojtarëve që u skadon në vitin 2023, por vetëm me një kusht, që niveli i performancës së tyre të mos ulet.

Nga ana tjetër, situatat e Marquinhos dhe Verrattit, që skadon në vitin 2024, ishin më të thjeshta.

Të dy kishin negociuar tashmë një zgjatje me drejtuesit e mëparshëm, me brazilianin që ishte madje shumë pranë firmës deri në vitin 2027.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu