E “çmendur” pas reperit shqiptar, fansja i vendos emrin së bijës Getinja

Getinjo është një ndër reperët më të pëlqyer. Reperi nga Kosova ka vite në tregun muzikor dhe për rrjedhojë numëron mijëra fansa. Autori i shumë hiteve është shumë aktiv në rrjete sociale, ku merr shumë mesazhe nga adhuruesit e muzikës së tij.

Së fundmi, reperi nga Ferizaj ka publikuar një mesazh nga një fanse, e cila ka theksuar adhurimin që ka për të. Madje, ajo ka treguar se ka sjellë në jetë dy vajza, njërën prej të cilave e ka quajtur Getinja në nderim të tij.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu