E papritur, Khattabi i’a shpreh haptas dashurinë Arbenitës (VIDEO)

Fero dhe Arbenita janë çifti më i përfolur në media rozë. Ani pse kjo e fundit nuk ndalon së thumbuar Feron me postime në Instastory, ai ende ka ndenja për të.

Fero para pak minutave publikoi një video të luanit dhe si mbishkrim tha.

“Une kur isha me Arbenita”

Duket se ish-reperi ndenjë ende shpres për momentet e lumtura që ka përjetuar me bashkshorten e tij, derisa çdo gjë morri tjetëe kahje.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu