E thotë troç Antonela e Për’puthen: Mashkulli nëse nuk është “boss”, mos të më afrohet

Ish-konkurrentja e “Për’puthen”, si dhe ish banorja e Big Brother Antonela Berisha, së fundmi ka folur për paratë në rubrikën “Trotuar”.

Antonela shkrut dhe qartë tha se nëse mashkulli nuk është “boss” më mirë mos t’i afrohet fare.

“Mashkulli po nuk ishte bos, mos më afrohet. Sepse duhet të mi plotësojë të gjitha kushtet. Edhe dikur kur martoheshe pyesnin a ka burri shtëpi, a ka toka, që të mos vuajë gruaja. Pse të vuaj unë në 2022?”, theksoi ajo.

Duket se kriterii për tju afruar është Antonelës është “paraja” dhe asngjë tjetër.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu