E tmerrshme! Elefanti “ngre në ajër” autobusin plot me turistë (VIDEO)

Një elefant terrorizoi një grup turistësh në Parkun Kombëtar në Johannesburg, Afrikë e Jugut, kur fjalë për fjalë ngriti autobusin me të cilin po udhëtonin turistët.

Elefanti iu afrua automjetit të tyre, ndërsa pasagjerët të tmerruar dhe në pamundësi për të reaguar kanë kërkuar ndihmë.

Për fat të mirë, siç shihet në video, shoferi i mjetit u tregua i shkathët, manovroi dhe arriti të distanconte mjetin nga elefanti.

VIDEO


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu