Edi Rama shpërndan këngën e Fifit, reagon Flori Mumajesi

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama e ka nisur mëngjesin e kësaj të marte me një pamje nga Valbona gjithçka shfaqej e mbuluar nga dëbora, duke krijuar një atmosferë përrallash.

Por vëmendjen më të madhe e mori kënga që Rama kishte shoqëruar videon dhe bëhej fjalë pikërisht për projektin më të ri të Fifit, “Diell”.

Këtë postim e ka shpërndarë në llogarinë e tij në Instagram, këngëtari Flori Mumajesi, i cili është një nga miqtë më të mirë të Fifit.

Ai ka paralajmëruar se do të bllokojë të gjithë ata që shkruajnë në komente pa lidhje madje, Flori ka theksuar se nuk bëhet fjalë për asnjë forum politikë.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu