Erdhi pa veturë zyrtare dhe pa sigurim në emision, Taravari: Nuk kam nevojë për “bodyguard”

Asnjëherë nuk e kam përdorur veturën zyrtare as në Komunën e Gostivarit. Nuk kam nevojë për sigurim, thotë Taravari në emisionin Klan Debat.

Përgjigjen e plotë në videon më poshtë!

Video:


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu