“Fiks Fare” tallet me Nevzat Bejtën, deklarata e tij bëhet “hit” edhe në Shqipëri(VIDEO)

Deklarata skandaloze e Nevzat Bejtës gjatë përurimit të terenit sportiv tashmë është bërë pjesë edhe e emisioneve televizive jashtë maqedonisë, transmeton InfoShqip

Emisioni investigativ “Fiks Fare” e ironizon skajshmërisht, ata tallen dhe deklaratës së tij i bashkangjisin incizime tjera filmike, në videon e mëposhtme mund ta ndiqni të plotë pjesën e emisionit dedikuar deklaratës të Nevzat Bejtës./InfoShqip.com


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu