Formacionet zyrtare Brazil-Zvicër: Xhaka pa Shaqirin në fushë, Brazili pa Neymar

Në orën 17:00 do të startojë ndeshja mjaft interesante mes Brazilit dhe Zvicrës. Brazili do të futet në fushë me të gjitha “artilerinë” e tij, por Neymar nuk do të jetë aty prej dëmtimit që pësoi.

Zvicra do të jetë në fushë pa Shaqirin, ku anësori me origjinë nga Kosova do e startojë sfidën nga stoli.

Brazili dhe Zvicra ndodhen aktualisht nmë vendin e parë, në kuotën e tre pikëve, por latinët ndodhen në krye në rënditje prej sasisë së golave të shënuar.

Formacionet zyrtare:


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu