Foto të dhimbshme nga luftimet në Siri: “Nuk dua ta humbas babain tim”

Fotografia e më poshtme është një nga ngjarjet më të tmerrshme që njeriu mund të përjetoj.

Dëshmitarët kanë kërkuar që përmes komunikimit në rrjetet sociale që “Bota të mos Hesht” karshi ngjarjes së rëndë që po ndodh në Aleppo, njofton Klan Kosova.

Fëmija që gjendet në fotografitë më poshtë, është Abdelraman dhe ka përjetuar ngjarjet më të rënda që njeriu mund të përballet.

I vizituar nga aktivistët që raportojnë, Abdelraman, është parë në momentin më të dhimbshëm derisa nuk do ta humbas babain e tij.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu