Gadaf Uzairi nga ASH-ja: Nuk e di pse BESA duhet të shqetësohet prej këtij formacioni

Njëri nga themeluesit e Aleancës për Shqiptarët, Gadaf Uzairi përmes një postimi në profilin e tij në Facebook ka reaguar pas debatit të mbrëmshëm mes Lëvizjes Besa dhe Aleancës për Shqiptarët, ku dega e Lëvizjes Besa në Zhelinë e ka akuzuar ASH-në për sabotim të Blerim Sejdiut në zgjedhjet lokale të vitit 2021.

Uzeiri përmes postimit të tij shkruan se “Unë mund ta kuptoj kokë dhimbjen që ka BDI-ja prej këtij formacioni, por se kuptoj pse Besa duhet të shqetësohet”, shkruan ai./Top24/


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu