Gjuajte me armë në “East Gate”

Ministria e Punëve të Brendshme ka dalë me informacionet e para për gjuajtjen me armë në qendrën tregtare “East gate” në Shkup. Bëri të ditur se pati atentat.

“Më 25.08.2023 rreth orës 15.50 në SPB Shkup ka arritur denoncimi se në parkingun e qendrës tregtare në Shkup, një person që ka qenë me veturën “Audi”, ka gjuajtur drejt R.T.(39) nga Shkupi, por nuk e ka qëlluar. Në veturë, sipas denoncimit pati edhe një person. Persona të lënduar nuk ka. Është njoftuar prokurori publik dhe ndërmerren masat për zbardhjen e rastit”, qëndron në njoftimin e MPB-së.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu