Gold Ag feston ditëlindjen dhe bashkëshortja e tij ndan kujtime të bukura

Ariani, po feston ditëlindjen dhe artisti mbush plot 35 vjet. Ndër urimet më të bukura ishte padyshim i bashkëshortes, Ermira Shkodra.

Ajo ndau disa fotografi të pa publikuara më parë të artistit.

Ndër fotografi ajo shkruan, “Babi më i miri” dhe “Urime ditëlindjen dashni”- shkruan ai.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu