Graniti nuk e harron Fifin, përmes këtij gjesti e kujton atë

Granit Cana, ishte njëri nga banorët e Big Brother Albania Vip. Që kur hyri ai në shtëpi, zgjoi kureshtjen e publikut, pasi pati një pëlqim mes atij dhe këngëtares së njohur, Fifi.

Por, gjërat nuk shkuan ashtu siç mendohej, pasi çifti i cili mendohej që po krijohej u përplasë me të papritura.

Graniti pranoi se nuk mund ta shikojë më shumë se shoqe Fifin, gjë që bëri që publiku ta dënoi atë duke e larguar nga shtëpia. Tani, Granit po i shijon ditët jashtë, por ende e kujton Fifi.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu