“Grupit të zjarrit” i bashkohet deputeti i “vetëkidnapuar” muaj më parë?!

Protagonisti kryesor i Grupit të Zjarrit, Izet Mexhiti ka postuar një foto në rrjetet sociale me ish deputetin e Lëvizjes BESA, Kastriot Rexhepin.

Në postimin e tij të shoqëruar me fotografi ai ka shkruar ‘bashkë’.

Në këtë takim ka qenë prezent edhe kryetari i Sarajit, Blerim Bexheti dhe disa shokë të tjerë./INA/

FOTO:


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu