Hoxha: Lëvizja BESA për fuqizimin e rolit të femrës shqiptare në politikë

Zëvendëskryetari i Lëvizjes BESA, Arjanit Hoxha mbrëmë ka zhvilluar një takim me strukturat Forumit të Gruas – Dega Çair.

Sonte së bashku me antaren e Kryesisë Qendrore, Filiz Ndoci, kryetarin e degës Valon Bela dhe sekretarin Astrit Iljazi, realizuam takim me strukturat e Forumit të Gruas – Dega Çair.

Në këtë takim biseduam për fuqizimin e rolit të femrës shqiptare në politikë, duke ofruar mundësitë e kyçjes aktive në strukturat e Lëvizjes BESA”, ka shkruar Hoxha në një porosi të përcjellur përmes rrjeteve sociale.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu